Developerské projekty na bývanie v Bratislave

Paterr je vaším partnerom a sprostredkovateľom nadštandardného servisu a služieb. Prinášame vám zaujímavé projekty na bývanie v niekoľkých častiach nášho blogu.

1/19/2022

Za posledných pár rokov môžeme sledovať rozmach nášho hlavného mesta. Každým rokom pribúda viac a viac zaujímavých projektov na bývanie. Paterr vám prináša prehľad tých, ktoré považujeme za atraktívne.

Časť prvá: Bratislava Ružinov a Dúbravka.

Bratislava Ružinov 
Projekt Bazova - výborná lokalita v blízkosti Mlynských Nív
-vo výstavbe

Blog obrázok

Ak hľadáte výbornú lokalitu v blízkosti Trnavského mýta, Mlynských Nív, a budúceho obchodného downtownu hlavného mesta, tak práve projekt Bazova je pre vás ako stvorená. Má dobré dopravné napojenie, má príjemnú dostupnosť mestskou hromadnou dopravou ako aj autom.

Projekt ponúka na výber z 1-izbových až 5-izbových apartmánov. V súčasnosti sú dostupné na predaj ešte dvoj a trojizbové apartmány. 
Plánované dokončenie stavby 4Q/2022

Viac informácií nájdete na: bazova.sk

 

Bratislava Ružinov 
Projekt Apollo residence (bývale Apollo biznis centrum)
- vo výstavbe

Blog obrázok

Luxusné bývanie v 1-izbových až 4-izbových 43 bytoch a 36 apartmánoch s vysokými stropmi (3,5 m vysoké stropy) v modernom centre mesta. Pri tvorbe Apollo Residence kládli veľký dôraz na ekológiu, životné prostredie. Projekt prináša zelenú vegetačnú strechu, na ktorej budú môcť relaxovať všetci majitelia bytov v rezidencii. 
Exkluzívna lokalita, najmodernejšie technológie, špičkové materiály, udržateľná ekológia. Rezidenčný projekt Apollo Residence® ponúka nadštandard aristokratického bývania v modernom štýle.

Viac informácií nájdete na: apolloresidence.sk


Bratislava Dúbravka
Čerešne fine living
- vo výstavbe

Blog obrázok

Projekt Čerešne fine living sú odbornou porotou ocenené ako najlepší rezidenčný development roka. Vynikajú jedinečnou architektúrou, vysokou kvalitou stavby, nadčasovosťou, dôrazom na komunitné spolužitie, ale najmä prémiovým štandardom.

Projekt má na výber z 1-izbových až 5-izbových apartmánov. V súčasnosti sú stále dostupné na predaj niektoré z bytov. 

Plánované dokončenie stavby:  Kolaudácia Jún 2022 

Viac informácií nájdete na: ceresne.sk

 

Bratislava Dúbravka
Agáty (Sand Resort)
- vo výstavbe 

Blog obrázok

V Bratislave nie je veľa lokalít, kde máte na prahu bývania les a výhody mestského života si užívate v tieni stromov. V Agátoch nájdete domy, byty aj apartmány, ktoré majú všetko. 
V Agátoch nájdete na jednej ulici domy, byty a apartmány. Dostupnosť apartmánov nájdete na webe.
Plánované dokončenie výstavby 4Q/2024

Viac informácií nájdete na: agaty.sk

Máte záujem o kúpu nehnuteľnosti podľa špecifických parametrov a požiadaviek? Paterr je tu pre Vás, aby Vám pomohol pri nájdení Vášho vysnívaného bývania. Stačí nás kontaktovať a dohodnúť si s nami schôdzku.