PATERR služby pre Vás - Upratovacie služby

Využívanie upratovacej služby na upratovanie vášho domova vám môže uľahčiť život a odbremeniť vás od každodenných prác. Už sa nebudete musieť starať o to, aby ste si našli čas na prácu počas vášho náročného dňa. Akonáhle delegujete upratovacie povinnosti na upratovaciu službu, nie je potrebné tráviť čas utieraním prachu, umývaním alebo vysávaním.

11/24/2021

Aké sú výhody profesionálneho upratovacieho servisu?
Profesionálne čistiace prostriedky vám okrem toho, že za vás vyčistia váš domov, poskytujú zdravotné výhody, medzi ktoré patrí odstránenie alergií, odstránenie roztočov a dosiahnutie hlbšieho čistenia. Nemusíte sa obávať plesní, pretože upratovacia čata vie ako mikróby vyhladiť.

Chráňte sa pred alergiami
Alergia na prach je v domácnostiach veľkým problémom. U mnohých detí a dospelých sa vyvinula alergia na prach. Je to bežný alergén, ktorý spôsobuje svrbenie očí a výtok z nosa. Keď si najmete profesionálnu čistiacu službu, aby udržala váš domov čistý, použije vysávače s vysoko účinným vzduchovým filtrom pevných častíc, aby sa z vášho domova zbavilo čo najväčšieho množstva prachu. Nielenže vyčistia koberce a podlahy, ale filtre dokážu zbaviť aj väčšiny prachu vznášajúceho sa vo vzduchu. Majitelia domov môžu zostať vonku, zatiaľ čo upratovačky zbavia domácnosť špiny a prachu.

Hlbšie čistenie
Profesionálne čistiace prostriedky dokážu hĺbkovo vyčistiť vašu kúpeľňu a kuchyňu a zbaviť ich škodlivých baktérií. Upratovacia služba môže použiť správne nástroje, ako sú vysávače, dlhé prachovky, špongie a mopy, aby sa dostali do náročných oblastí. Ich zásoby sú určené na dezinfekciu a čistenie kontaminantov z vášho prostredia. Vysávače, ktoré používajú, odstránia prach, odumretú kožu a nečistoty z kobercov a štrbín. To vám umožní lepšie dýchať a mať bezprašnú atmosféru.
Upratovacia služba musí mať skúsenosti s ponechaním kúpeľní, kuchýň, chodieb a ďalších miestností vo výnimočnom stave. Potrebujú vyčistiť parapety, rímsy a byť opatrní pri utieraní dreva. Vaša služba musí umyť zrkadlá, vyčistiť dlaždice, vane a sprchy. Potrebujú oprášiť nábytok, rámy obrazov a police a uistiť sa, že pavučiny a odtlačky prstov sú preč.
Váš domov bude intenzívne vyčistený, pretože profesionáli majú s upratovaním dlhoročné skúsenosti. Vedia, ktoré čistiace prostriedky použiť za každých okolností a zanechajú váš domov ligotavý.

Život bez plesní
Kúpeľne bývajú živnou pôdou pre niekoľko druhov baktérií, ako sú plesne, huby a iné gastrointestinálne vírusy. Zbaviť sa všetkých baktérií vo vašej kúpeľni môže byť ťažké, najmä keď vás tlačí čas a nemáte vždy čas na dôkladné čistenie. Profesionálne čistiace prostriedky budú mať vybavenie a čas venovať upratovaniu vašej kúpeľne, aby ste sa mohli ubezpečiť, že bude týždeň čo týždeň bez baktérií.

Chráňte svoje deti
Malé deti a dojčatá sú náchylnejšie na rôzne infekcie a je potrebné ich chrániť. Najlepší spôsob, ako zabezpečiť, aby boli vaše deti v bezpečí, je udržiavať svoj domov bez baktérií. Upratovacia služba sa postará o to, aby bol váš domov neustále čistý, bez ohľadu na to, aký hektický je váš rozvrh.

Znížte únavu a stres
Zaoberať sa každodennou rutinou a zosúladiť pracovný a domáci život môže byť zdrvujúce. Po celodennej práci a potom po návrate domov, aby ste sa postarali o svoju rodinu, nezostáva veľa času ani energie na upratovanie vášho domova. Preťažovanie sa môže mať vážny dopad na vaše zdravie, vrátane únavy a stresu. Keď si najmete upratoaciu službu, aby vám pomohla okolo domu, zistíte, že máte viac prestojov a môžete si skutočne oddýchnuť a spojiť sa so svojimi blízkymi.

Keď upratovanie umožníte profesionálom, môžete si oddýchnuť, kým sa oni postarajú všetku prácu. Nie je potrebné, aby ste sa zaťažovali alebo sa stresovali z vykonávania domácich prác. Profesionálna upratovacia služba môže využiť špeciálne techniky na odstránenie mikroskopických organizmov vo vašej domácnosti, ktoré spôsobujú infekcie.


Pre viac informácií volajte na číslo +421 903 770 110.