Získanie vysnívaného domova

Vyhnite sa najčastejším chybám pri kúpe nehnuteľnosti. V nasledujúcom blogu vám prinášame zopár tipov ako získať vašu vysnívanú nehnuteľnosť.

2/22/2022

Nastavili ste si kritériá vyhľadávania a prešli nespočetné množstvo ponúk nehnuteľností na predaj? Keď nájdete svoj dokonalý domov, uistite sa, že vaša ponuka nezničí vaše šance, že ho budete nazývať svojím. Postupujte podľa týchto tipov a porozprávajte sa so svojím realitným maklérom, aby ste sa uistili, že robíte maximum, a že vaša ponuka bude prijatá.

Urobte to rýchlo
V realitách čas zabíja všetky obchody. Keď sa majiteľ domu rozhodne predať, je pripravený to urobiť hneď. Ak sa vám páči nejaká konkrétna nehnuteľnosť a chcete ju nazývať domovom, urobte to čo najrýchlejšie. Predlžovanie dátumu uzatvorenia obchodu, kontroly a nepredvídané udalosti budú frustrovať predajcu. Po odoslaní ponuky sa uistite, že môžete rýchlo odpovedať na otázky alebo protiponuky. Teraz nie je čas ísť kempovať mimo dosahu mobilného telefónu, pokiaľ nie ste ochotní riskovať stratu domova, pretože ste boli nedostupní.

Keep It Simple
Náklady naviac a mimoriadne nepredvídané udalosti – to všetko môže ohroziť ponuku nákupu. Predajca pôjde cestou najmenšieho odporu. Nezničte svoje šance na prijatie vašej ponuky odoslaním chaotickej a komplikovanej zmluvy. Ak plánujete požiadať predajcu o ústupky, uistite sa, že im to stojí za ich čas na zváženie.

Ukážte, že to myslíte vážne
Posledná vec, ktorú chcú podomoví predajcovia riešiť, je „naťahovanie sa“, najmä v situácii s viacerými ponukami. Ak ukážete, že kúpu nehnuteľnosti beriete vážne, predajcu to uistí a zvýši vaše šance na prijatie vašej ponuky na nákup. Mnoho predajcov a maklérov pridá ponuku na predaj do zoznamu viacerých portálov nehnuteľností. Zrýchlite svoj čas potrebný na predloženie vašej ponuky podľa pokynov od spoločnosti PATERR.

Počas procesu písania a odoslania ponuky bude váš agent nápomocný pri vašom úspechu. Rovnako ako sa chcete uistiť, že budete reagovať rýchlo, váš agent by mal zostať k dispozícii na vyjednávanie vo vašom mene. A čo viac, váš agent by mal poznať proces a mať prst na pulze trhu, aby zaistil, že predkladáte konkurenčnú ponuku.

HĽADÁTE VIAC? 
Ak ste pripravení začať hľadať nehnuteľnosť na kúpu, PATERR by mal byť Vašou prvou voľbou. Pomôžeme Vám zúžiť vyhľadávanie na nehnuteľnosti, ktoré vyhovujú Vašim potrebám. Keď nájdete „ten jedinečný“, naše skúsenosti budú neoceniteľné nielen v procese vyjednávania, ale aj pri uzatváraní obchodu. Ak chcete začať, kontaktujte makléra ešte dnes.