Ako zvýšiť prísun prirodzeného svetla vo vašom domove?

Mnohí z nás hľadajú riešenia ako bytový alebo domový priestor zosvetliť a priniesť viac denného svetla. V našom blogu prinášame niekoľko rád ako na to.

5/9/2022

Aké poistenie si vybrať správne pri kúpe nehnuteľnosti?

S kúpou nehnuteľnosti sú spojené určité zodpovedné kroky a stála starostlivosť. V tomto blogu prinášame informácie o poistení na ktoré sa často zabúda.

4/20/2022

PATERR Trendy v bývaní - kuchyňa

Ak tento rok plánujete veľkú renováciu a zmenu kuchyne, možno vás zaujíma, čo je práve teraz trendy. Prinášame vám trendy 2022.

4/4/2022

Developerské projekty na bývanie Bratislave II.

PATERR je vaším partnerom a sprostredkovateľom nadštandardného servisu a služieb. Prinášame vám zaujímavé projekty na bývanie v niekoľkých častiach nášho blogu.

3/28/2022

Získanie vysnívaného domova

Vyhnite sa najčastejším chybám pri kúpe nehnuteľnosti. V nasledujúcom blogu vám prinášame zopár tipov ako získať vašu vysnívanú nehnuteľnosť.

2/22/2022

Developerské projekty na bývanie v Bratislave

Paterr je vaším partnerom a sprostredkovateľom nadštandardného servisu a služieb. Prinášame vám zaujímavé projekty na bývanie v niekoľkých častiach nášho blogu.

1/19/2022

Kde vziať budget pre váš nový domov?

Skoro každý z nás sníva o vlastníctve svojej nehnuteľnosti. Nie však každému sa podarí nájsť dostatočné finančné prostriedky na jej kúpu. Častým úrazom býva počiatočné zaplatenie zálohy.

12/14/2021

PATERR služby pre Vás - Upratovacie služby

Využívanie upratovacej služby na upratovanie vášho domova vám môže uľahčiť život a odbremeniť vás od každodenných prác. Už sa nebudete musieť starať o to, aby ste si našli čas na prácu počas vášho náročného dňa. Akonáhle delegujete upratovacie povinnosti na upratovaciu službu, nie je potrebné tráviť čas utieraním prachu, umývaním alebo vysávaním.

11/24/2021

Štyri dôvody prečo sa táto nehnuteľnosť nepredala

Na realitnom trhu môžeme sledovať aj také nehnuteľnosti, ktoré tam "visia" dlhší čas. V nasledujúcom blogu spoločne rozoberieme čo môže byť príčinou nepredajnosti takýchto nehnuteľností.

11/15/2021

Výhody zrekonštruovanej nehnuteľnosti

Riešenie nehnuteľnosti, ktorá potrebuje prerobiť a vylepšiť, bude vyžadovať vašu trpezlivosť, čas a samozrejme peniaze. Aj keď je rekonštrukcia náročná vzhľadom na čas potrebný pre vytvorenie dokonalého domova, to všetko môže stáť za to.

10/17/2021

Predaj nehnuteľnosti, s ktorou sa neviete rozlúčiť

Je ťažké sa vzdať domova, kde ste prežili krásny čas vášho života. Táto nehnuteľnosť často predstavuje najdôležitejšiu investíciu vášho života. Keď je načase predať nehnuteľnosť, ktorú milujete, môže to pre vás predstavovať smútok ako očakávania do budúcnosti.

10/11/2021

4 triky ako opticky zväčšiť kúpeľňu

Ak nemôžete zbúrať steny, aby ste vytvorili viac potrebného priestoru, stále existuje množstvo iných spôsobov, ako môžete malý priestor v kúpeľni maximalizovať, aby pôsobil väčším dojmom, ako v skutočnosti je.

9/28/2021

6 krokov bližšie k vašej prvej investičnej nehnuteľnosti a ochrane pred jej poškodením

Pri neustálom raste cien nehnuteľností veľa z nás premýšľa o investícii. V nasledujúcom blogu vám prinášame tipy, ktoré by sme mali zvážiť pri kúpe nájomnej nehnuteľnosti.

9/23/2021

Rozhovor s Patrikom Dvorským: Slovenské reality

Jedinečnosť okamihu je blog bratislavského fotografa Zorada, ktorý zachytáva príbehy a tváre ľudí žijúch v Bratislave. Ten sa rozhodol vyspovedať aj zakladateľa PATERR.

9/6/2021